PŘÍJEM A ČISTÍCÍ STROJE - ŠENOVKA

Přejít na obsah
MLÝNSKÉ STROJE A ZÁŘÍZENÍ
Příjem a čistící stroje
  • Stroje a zařízení pro předčištění a čištění určené pro obilní sila, mlýny, čokoládovny, cukrovary, pivovary, linky na koření, apod.
  • Kompletní čistírenské linky ve výkonových řadách 3, 7 a 15 tun/hod
  • Sítové třídiče až do 100 tun/hod
Sítový třídič SVT100 se používá k čištění a třídění zrnitých suchých, sypkých materiálů na soustavě sít, na tři frakce.
Čištění a třídění zrnitých suchých, sypkých materiálů na soustavě sít (drobné nečistoty, hrubé nečistoty) a čištění proudem vzduchu v aspirační skříni ...
Používá se na čištění a třídění suchých, sypkých materiálů pomocí soustavy sít.
Sítové třídiče nové konstrukční řady pro čištění, třídění zrnitých suchých, sypkých materiálů na soustavě sít (drobné nečistoty, hrubé nečistoty) ...
Slouží k oddělení kaménků, skleněných a kovových částic od zrna suchou cestou na základě rozdílu měrných hmotnostních surovin.
Odkaménkovač je určen k odtřídění nežádoucích drobných lehkých částí zrna, příměsí, prachu a nečistot jako jsou kaménky, od zrna suchou cestou ...
Zařízení slouží k vlhčení obalových vrstev zrna před mletím.
Automatický dávkovač vody AQUA-NET je především určen do obilních mlýnů k rovnoměrnému nakrápění obilí před odležením a mletím, za účelem dosažení ...
Šrotovník se používá ke šrotování surovin, zejména pro krmné účely. Jedná se o obiloviny (pšenice, žito, ječmen, oves), kukuřici, luštěniny
Používá se zejména v čistírnách mlýnů na obilí, pro intenzivní povrchové čištění obilovin od zemitého prachu
Používá se pro intenzivní odstranění slupky ze zrna obilovin. Použití je především na žito, kukuřici , soju a další druhy obilovin.

Vysévač se používá v čistírnách obilných mlýnů pro kalibraci zrna, pro kontrolu čistoty zrna před ...
Magnetické separátory se používají k odstraňování feromagnetických nečistot z obilí ...
Triérové stanice se používají zejména v čistících stanicích na osiva, v čistírnách mlýnů na obilí a v linkách ...
Používá se pro loupání ječmene při výrobě krup všech velikostí, dále pro loupání čočky, pšenice, žita ...
Používá se k vyčištění a třídění obilovin převážně na dvě frakce. Hlavní funkční částí stroje je síto ve tvaru ...
Používá se v čistírnách obilných mlýnů k vlhčení obalových vrstev zrna.Tím se docílí větší pružnosti slupky a sníží se její drolení do mouky.
K objemovému dávkování suchých, sypkých materiálů. Využití je zejména v obilných mlýnech ...
Čistící stroje
Čistící stroje společnosti Šenovka slouží k čištění potravin od nečistot při sklízení. Čistící stroje slouží na několika základních principech.

Čistící stroje na feromagnetické látky - jsou vlastně velké magnety, které zbavují potraviny všech magnetických částí. Při sklízení není vyjímkou, když se do potravin dostanou částečky půdy a železných prvků. Ty můžeme díky čistícím strojům bezproblémů odstranit.

Odkamenovávací čistící stroje - tyto čistící stroje slouží k odstranění pevných částic z obilovin suchou cestou. Díky tomuto stroji odstraníme veškeré těžší částice než je zrno samotné, postupná vibrace oddělí zrna od ostatních materiálů.

Síťové čistící stroje - používají se k čištění sypkých materiálů pomocí soustavy sít. Převážně využívají tyto čistící stroje navíc ještě čištění vzduchem, který odstraní létavé částice a zůstává nám tak jen kvalitní zrno.

Pokud i vy sháníte čistící stroje na potraviny, pak neváhejte a kontaktujte společnost Šenovka, která vyrábí čistící stroje v té nejvyšší kvalitě a poskytuje záruční i pozáruční servis.
OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘ
Návrat na obsah